PODNIKY

POHODA Diamond Resort

Poznej skvělé lidi a zažij nezapomenutelné noci v POHODA Diamond Resortu. V fantastickém kole výher lze vyhrát nejen peníze, ale i náhodné výhry a exkluzivní vozidla.

Celní Úřad Los Santos MikeJePan celnik

Celní Úřad Los Santos

Celní Úřad umí přes hranice Los Santos propašovat vozidla, která budete mít ve městě jen vy. O tento exkluzivní dovoz se stará celník Saul Heisenberg. Better Call Saul.

Apple Store RP GTA V server FiveM

Apple Store

Díky svobodě podnikání můžete v Los Santos využít prodejny Apple Store k nákupu Vašeho nového miláčka. Jste příznivci Androidu? Nevadí, máme i telefony značky Samsung.

Vanilla Unicorn RolePlay

Vanilla Unicorn

Pro dospělé obyvatele Los Santos je k dispozici podnik Vanilla Unicorn, kde je možné zakoupit taneček nebo něco dalšího. V době, kdy má Vanilla zavřeno je možné objednat zajímavé službičky u pasáka Péti, který se nachází před Vanillou.

FiveM Bowling script CZ SK

Los Santos Bowling Club

Naše město podporuje volnočasové aktivity. Kromě MMA zápasů, tenisu a basketbalu je možné si odpočinout od každodenního stressu například u Bowlingu.

Los Santos Transit

V Los Santos existuje levný a rychlý způsob cestování, kterým je podzemní metro. Nebaví Vás čekat v neustálých zácpách? Využijte našich služeb.

Drive-Through

V Los Santos se nachází několik podniků, které nabízí Drive-Through. Využijte tento rychlý způsob, jak se najíst.

Lodní Přeprava Los Santos

Radnice zřídila romantický a levný způsob cestování po moři prostřednictvím přívozů.

Drevorubec

Propracované farmy

Los Santos využívá mnoho komodit. Občané mohou pomoci na pile, na farmě a na dalších místech, kde je čeká spousta zábavy.

Potapeni script diving scubadiving fivem

Potápění a hledání pokladů

Ostrov Los Santos obléhá moře plné překvapení. Při potápění lze nalézt poklady a v některých případech dokonce nelegální kontraband.

Burger King

Navštivte Burger King na Vespucci Blvd. a vychutnejte si lahodné burgery s poctivým masem z Paletta.

Starbucks

V Los Santos se velmi rychle rozrostla značka lahodné kávy Starbucks Coffee. Zakupte si lahodné donuty, kávu či stylový merch.

Golfový klub interiér

Golfový klub

Navštivte s přáteli interiér Golfového Klubu Los Santos, nebo si pronajměte kancelář s přímým výhledem na golfové hřiště. Golf je nejen sport, ale i místo, kde se dělá byznys.

Vanilla Unicorn Motel

Vanilla Motel

Motel ve Vanilla Unicorn nabízí různá tématická prostředí pro Vaše potěšení s tanečnicí z Vanilly.

CNN News

Díky CNN mají občané Los Santos prvotřídní informace o dění ve městě - od kriminality až po počasí. Jejich denní tisk můžete zakoupit v novinových stáncích na náměstí.

Los Santos Gardening

Los Santos Gardening zasadila po celém Los Santos krásné palmy a další vegetaci. Chceš být zahradník? Tato společnost je přímo pro Tebe!

Podnikání v Los Santos

Díky legislativě může v Los Santos podnikat každý. Existují i extrémy, kdy si lidé přestaví garáž na nelegální operační sál. Těm je v patách LSPD a LSSD a o jejich osudech informuje CNN News.